COLEGIUL TEHNIC CIBINIUM
Resurse umane
..........................................................................................................................................................................................


MATEMATICĂ ȘI ȘTIINTE
Pupeză Gheorghe  - profesor fizică gradul I
Fîrțonea Mariana - profesor fizica gradul I
Cândea Daniela - profesor matematică gradul I
Nica Antoaneta - profesor matematică gradul I
Andrei Elena - profesor chimie definitivat
Bozdog Adriana - profesor biologie gradul I
Staroste Tațiana - profesor informatică gradul I
Circo Eugen - profesor informatică gradul I

Director: prof. ing. Mona Ciubotaru
Director adjunct: prof.Curelea Daniela
OM ȘI SOCIETATE
Băcilă Sorin - profesor geografie gradul I
Borbil Gabriela - profesor geografie gradul I
Drăgan Elena - profesor religie gradul II
Smedoiu Raluca - profesor socio - umane definitivat
Hainagiu Daniela - psiholog scolar Gradul I
Pop Marian - profesor educație fizică gradul I



LIMBĂ ȘI COMUNICARE
Nită Maria  - profesor limba româna gradul I
Radu Camelia - profesor limba româna gradul I
Vlaicu Maria - profesor limba engleză gradul I
Dragălău Ana - profesor limba engleza gradul I
Peană Maria - profesor limba franceză definitivat
Heinrich Daniel - profesor limba germană gradul I

TEHNOLOGII
Ciubotaru Mona - profesor discipline tehnice gradul I (doctorat)
Balteș Aurelia - profesor discipline tehnice gradul I
Catalan Floare - profesor discipline tehnice gradul I
Neamțu Adriana - profesor discipline tehnice gradul I
Dumitrașcu Codruța - profesor discipline tehnice gradul I
Mărgineanu Alexandra - profesor discipline tehnice gradul I
Fântânariu Lia  - profesor discipline tehnice gradul I
Trifan Iuliana - profesor discipline tehnice gradul I
Bîrză Patricia - profesor discipline tehnice gradul I
Crăciun Maria - profesor discipline tehnice gradul I
Dragoș Patriche - institutor gradul I
Simedru Carmen - maistru instructor gradul II
Chivu Zsuzsana - maistru instructor gradul II
Tămaș Mihaela - profesor discipline tehnice gradul I




CONDUCEREA ȘCOLII




PERSONAL AUXILIAR
Stănilă Lavinia - secretar șef
Davel Elena - secretar
Ivan Teodora - bibliotecar
Circo Eugen - informatician
Sima Maria - contabil șef
Nicu Viorel - administrator patrimoniu
Balteș Emilia - șef atelier
Asoltanei Maria - pedagog
Nicolau Alexandrina - pedagog